Mehmet Akif Alakurt içki içip araç kullandıKamu5 | Güncel Haberler

2 Aralık 2020 - 12:22

Mehmet Akif Alakurt içki içip araç kullandı

Son Güncelleme :

28 Ekim 2020 - 19:10

58 kez okundu
1

Son dönemde takipçilerine sarf ettiği sinkaflı sözlerle gündeme gelen Mehmet Akif Alakurt, yine tepki çekecek bir harekete imza attı.

2

Alakurt, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden yaptığı paylaşımda, bir elinde sigara diğer elinde alkolle görüldü. Alakurt'un aynı anda aracını kullanması ise oldukça tepki çekti.

3

001 yılında Best Model of Turkey yarışmasını kazanan ve Türkiye'yi birçok yerde temsil eden Mehmet Akif Alakurt, "Sıla" dizisiyle sektöre giriş yapmıştı ve "Adanalı" dizisiyle de yıldızı parlamıştı.

4

Birçok projede yer aldıktan sonra hatırı sayılır bir hayran kitlesine ulaşan Alakurt, ani bir kararla oyunculuğu bırakıp ortalıktan kaybolmuştu.

5

Alakurt, geçtiğimiz aylarda da kendini kesmiş ve bu anın videosunu sosyal medyada paylaşmıştı. Videoyu çeken kişinin ‘Niye yaptın bunu şimdi anlamadım?’ diye sorması üzerine Alakurt, “Hoşuma gidiyor kendime zarar vermek” demişti.

6

Sosyal medya hesabını aktif kullanan oyuncu, spor yaptığı için fiziğiyle alakalı yorum yapan bir erkek takipçisine küfür etmişti.