Kamu5 | Güncel Haberler

7.Koğuştaki Mucize internete düştü mü?

7.Koğuştaki Mucize internete düştü mü?
8.822 görüntülenme
12 Ekim 2019 - 18:25

Mehmet Ada Öztekin’in yönettiği ve kısa süre öncesinde vizyona giren 7.Koğuştaki Mucize beklenildiğinden büyük bir tepki aldı. Filme gidenler çok memnun kaldıklarını tüm mecralarda paylaşırken filmin izlenme sayısı da her geçen gün kat kat artmakta. Peki 7.Koğuştaki Mucize filmi internete düştü mü? İşte detaylar…

7.Koğuştaki Mucize filmi hakkında

7. Koğuştaki Mucize, 7 yaşındaki kızı ile aynı zeka yaşına sahip bir babanın adalet arayışını konu ediyor. 1983 yılında bir Ege kasabasında küçük bir kız ölür. Ölen küçük kız sıkıyönetim komutanının kızıdır ve onun ölümünün sorumlusu olarak babaannesi ile yaşayan ve 7 yaşında bir kızı olan Memo görülür. Memo, her ne kadar suçsuz olduğunu anlatsa da kimse ona inanmaz. İdam cezasına çarptırılan Memo’nun yakınları adaletin sağlanması için uğraşırken, Memo ve kızı Ova’nın tek istediği birbirlerine kavuşabilmektir. Memo, bir mucize gerçekleşip idam cezasından kurtulabilecek midir? Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Nisa Sofiya Aksongur, Celile Toyon, İlker Aksum, Mesut Akusta, Deniz Baysal, Yurdaer Okur gibi isimler yer alıyor.

7.Koğuştaki Mucize Filmi Oyuncuları

Yönetmen

Mehmet Ada Öztekin
Mehmet Ada Öztekin

Oyuncular

Aras Bulut İynemli
Aras Bulut İynemli
Rolü : Memo
Nisa Sofiya Aksongur
Nisa Sofiya Aksongur
Rolü : Ova
Deniz Baysal
Deniz Baysal
Rolü : Teacher Mine
Yurdaer Okur
Yurdaer Okur
Rolü : Aydin
Celile Toyon
Celile Toyon
İlker Aksum
İlker Aksum
Mesut Akusta
Mesut Akusta
Sarp Akkaya
Sarp Akkaya

7.Koğuştaki Mucize filmi internete düştü mü?

Film ile ilgili bir çok film sitesi içerik oluştursa da film kesinlikle şu an internet ortamında yer almamakta. Bu filme verilen emek adına filmi sinemada izlemenizi kamu5.com editörleri olarak tavsiye ediyoruz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.