Kamu5 | Güncel Haberler

Aliağa’da Elektrik Kesintisi

GDZ Elektrik, şebekelerin bakım çalışmalarından dolayı Aliağa ilçesinde planlı bir şekilde elektrik kesintisi yapılacak olduğunu duyurdu.

Aliağa’da Elektrik Kesintisi
49 görüntülenme
28 Mayıs 2019 - 14:41

GDZ Elektrik, şebekelerin bakım çalışmalarından dolayı Aliağa ilçesinde planlı bir şekilde elektrik kesintisi yapılacak olduğunu duyurdu.

GDZ Elektrik’in resmi internet sitesinden yapılmış olan yapılan duyuruya bakılır ise 29 Mayıs 2019 Çarşamba gününde Aliağa ilçesinin bazı caddeleri ile bazı sokaklarında elektrik kesintisi yaşanmış olacak. 17:00 ila 20:00 saatlerinin arasında Samurlu Köyü ile birlikte Kantar – Çamlık Sokak, Yaren Sokak, Dere Sokak, Samurlu Yolu – Ges Genel Elektrik – Üçsel Duygu Gül Şimsek – Opet Benzin Nemport Liman, Selmarin Liman, Alfa Kök, Alfa Dolum Tesisi, Nemport Kök, Nemrut Liman Boru Hattı ve Turkcell bölgesi içerisinde kesinti gerçekleştirilecek. 17:00 ila 18:30 saatlerinin arasında da Aliağa Limanlar Bölgesi ile birlikte Opet Dolum Tesisi, Batı Beton Liman-Ant, Odak İnşaat, Urla Makina, Turkuaz Petrol Ürünleri A.Ş, Socar Turkey, Teiaş 3.İletim Aliağa İşletme, Tsgi İnşaat, Akaryakıt Depolama Apm Terminalleri Liman İşletme, Teiaş Lojmanları ile etrafına elektrik verilemeyecek.

GDZ İzmir İl Müdürlüğü yapmış olduğu açıklama içerisinde, kesintiden önce; Elektrikle çalışmakta olan cihazların devreden çıkartılması ve jeneratörlerin şebeke ayırıcılarının açılmasının gerekli olduğu da bildirildi.

Altyapı çalışmalarından dolayı bildirimli elektrik kesintileriyle alakalı olarak; GDZ Elektrik firmasının çağrı merkezini (186) de arayabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.