Kamu5 | Güncel Haberler

Antalya ilinden acı haber geldi

Antalya ili içerisinde gerçekleşen hortumda başına kalas düşmesinden dolayı ağır bir şekilde yaralandığı açıklanan 3 tane çocuk annesi olan Şerife Yumşak, bir haftadan beri vermekte olduğu yaşam savaşını yitirdi.

Antalya ilinden acı haber geldi
3 görüntülenme
30 Ocak 2019 - 22:26

Antalya ili içerisinde gerçekleşen hortumda başına kalas düşmesinden dolayı ağır bir şekilde yaralandığı açıklanan 3 tane çocuk annesi olan Şerife Yumşak, bir haftadan beri vermekte olduğu yaşam savaşını yitirdi. Yumşak’ın yaşamını yitirmesiyle beraber Antalya ilindeki hortumda ölenlerin sayısı 3 taneye yükseldi, kaybolmuş olan 1 kişininde arama çalışmaları halen sürüyor.

Kemer ilçesinin Kuzdere Mahallesi içerisinde 24 Ocak tarihinde ilçeyi etkisinin altına almış olan fırtına esnasında evinde başına kalas düşmesinden dolayı ağır bir şekilde yaralandığı açıklanan 3 tane çocuk annesi olduğu öğrenilen Şerife Yumşak (39) bir haftadan beri vermekte olduğu yaşam savaşını yitirdi. Yumşak’ın ölmüş olduğu haberini almış olan yakınlarıyla birlikte dostları da Akdeniz Üniversitesinin Tıp Fakültesi Hastanesine akın edip başsağlığı dileklerinde bulundular.

Diğer taraftan Antalya ili içerisine gerçekleştirilen hortum esnasında mevsimlik tarım işçilerinden 13 yaşında bulunan Berivan Karakeçili, 40 yaşında bulunan ASAT görevlisi olan Bayram Demir ve 3 tane çocuk annesi olan Şerife Yumşak’le beraber ölenlerin sayısı 3 kişiye yükselmiş oldu. Kaybolduğu açıklanan üniversite öğrencilerinden Kadar Buse Acar’ı’da arama çalışmaları halen sürmekte.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

ataşehir escort