Kamu5 | Güncel Haberler

Aracınız Değer Kaybetmeden Tamir Edilsin İster Misiniz?

Car-Mos sizler için aracınızda herhangi bir sebepten oluşan hasarları profesyonel bir biçimde onararak aracınızın ilk günkü gibi olmasını sağlar.

Aracınız Değer Kaybetmeden Tamir Edilsin İster Misiniz?
1 görüntülenme
30 Ocak 2019 - 17:30

Car-Mos sizler için aracınızda herhangi bir sebepten oluşan hasarları profesyonel bir biçimde onararak aracınızın ilk günkü gibi olmasını sağlar. Yapılan işlemlerin tümünde alanında uzman eğitilmiş kişiler tarafından özenle çalışılmakta ve tüm süreç boyunca siz müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Car-Mos; boyasız göçük düzeltme, dolu göçük düzeltme, göçük düzeltme, vakumla kaporta düzeltme, mini onarım, plastik aksam tamiri gibi birçok alanda sizlere hizmet vermektedir. Tüm hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiyi resmi web sitemizden ve iletişim bölümünde yer alan numaralardan bizlere ulaşarak elde edebilirsiniz.

Boyasız Göçük Düzeltme

Boyasız göçük düzeltme işlemi aracınızda boya zedelenmesi olmadan oluşan hasarlarınızda son derece etkili bir yöntemdir. Aracınızın kaput, kapı veya tavan gibi göçük düzeltme işlemine uygun bölgelerinde oluşan hasarlarınız; firmamız bünyesinde yer alan profesyonel cihaz ve uzmanlarca, aracınızın orjinalliği tamamen korunarak tamir edilmektedir. Aracınız önce uzmanlarımız tarafından özel ışıklar altında incelenir; sonrasında hasara uygun yöntem seçilerek işleminize başlanır ve işlem sonrasında da tamamen orijinal bir biçimde sizlere teslim edilir.

Kaporta Göçük Düzeltme

Aracınızda kapı, çamurluk ve hatta kaput gibi bölgelerde kaza, yüksekten eşya düşme ve bunun gibi çeşitli durumlar sonucunda oluşan 1 ile 7cm arasındaki göçüklerin düzeltilmesinde; orjinallik tamamen korunarak işlem yapılmakta ve değer kaybı gibi durumların önüne geçmektedir. Boyasız göçük düzeltme işlemi 7 cm’den büyük göçüklerde; ancak sac çok fazla zarar görmemiş ise uygulanabilmektedir. Aynı zamanda eğer öncesinde herhangi bir macun veya boya işlemi uygulanmış bölgelerde boya çatlaması veya altta yer alan macunun yapısının bozulması ihtimali son derece yüksektir.

Mini Onarım

Araçların dış aksamında kaza ya da dolu gibi çeşitli doğa olayları sonucunda oluşan, iç aksamında ise kullanıma bağlı olarak oluşan deformasyonların tümü mini onarım hizmeti dahilinde profesyonel bir biçimde tamir edilerek aracınızın orijinal hali ile sizlere teslim edilmesi sağlanır. Profesyonel ekip ve her hasara uygun olarak seçilen ekipmanlar ile sağlanan hizmetlerimizde maksimum verimlilik hedef alınmakta ve gelişmiş hizmet ağı ile müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutulmaktadır.

Aracınız içerisinde yer alan döşemelerin, tavan ve tabanın, torpito ve stepne haznesinin temizliği ve onarımı dışında; dış tarafta yer alan boyasız göçük düzeltme, göçük düzeltme, vakumlu göçük düzeltme, lokal boya onarımı gibi birçok uygulama ile de firmamız siz değerli müşterilerine hizmet vermek için hazırdır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.