Kamu5 | Güncel Haberler

İş Adamından Büyük Skandal

Bahçelievler ilçesi içerisinde tekstilci olan iş adamlarından Hakan G.’nin evinde bulunan kediyi sopayla pek çok defa dövmesi cep telefonunun kamerasına yansımış oldu.

İş Adamından Büyük Skandal
0 görüntülenme
18 Ocak 2019 - 1:30

Bahçelievler ilçesi içerisinde tekstilci olan iş adamlarından Hakan G.’nin evinde bulunan kediyi sopayla pek çok defa dövmesi cep telefonunun kamerasına yansımış oldu. İnsanın kanını dondurmakta olan bu görüntülerin geçmiş olduğumuz aylarda çekildiği bilgisine ulaşıldı.

Kocasinan içerisinde tekstil işi yapmakta olduğu bilgisine ulaşılan iş adamlarından Hakan G. iddialara bakılırsa, yedirmesine karşın çağırdığında yanına gelmemekte olan kedilerine kızdı. Çocuklarını odanın içerisinden uzaklaştırıp kapıyı kapatmış olan Hakan G., eline almış olduğu sopayla bir elinde tutmakta bulunduğu kediyi pek çok defa dövdü. Acı ile inlemekte olan kedi, bir ara dayaktan kurtularak camdan kaçmaya çalıştı. Hakan G. ise, kapalı durumdaki pencerenin önünde sıkıştırmış olduğu kediyi burda da pek çok defa sopa ile vurdu. Çocuklardan bir tanesinin odaya girmesi ile dayağa ara vermiş olan Hakan G., çocuğu dışarıya çıkarttıktan sonra kapıyı kapatıp kediyi yeniden sopayla dövmeyi devam ettirdi.

O anlar ise cep telefonunun kamerasına an be an yansıdı. Hakan G.’nin kısa bir zaman önce eşiyle boşanmış olduğu, 3 tane çocuklarının velayetinin ise annelerine verilmiş olduğu öğrenildi. Tehdit ettiğinden dolayı eşi tarafından şikayet edilmiş olan Hakan G. ile alakalı uzaklaştırma kararının bulunduğu da ortaya çıktı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.