Kamu5 | Güncel Haberler

Joker filmi internete düştü mü?

Joker filmi internete düştü mü?
1.540 görüntülenme
12 Ekim 2019 - 18:28

Todd Philips’in yönettiği ve kısa süre öncesinde vizyona giren Joker filmi beklenildiğinden büyük bir tepki aldı. Filme gidenler çok memnun kaldıklarını tüm mecralarda paylaşırken filmin izlenme sayısı da her geçen gün kat kat artmakta. Peki Joker filmi internete düştü mü? İşte detaylar…

Joker filmi hakkında

Joker, başarısız bir komedyen olan Arthur Fleck’in hayatına odaklanıyor. Toplum tarafından dışlanan bir adam olan Arthur, hayatta yapayalnızdır. Sürekli bir bağ kurma arayışında olan Arthur, yaşamını taktığı iki maske ile geçirir. Gündüzleri, geçimini sağlamak için palyaço maskesini yüzüne takan Arthur, geceleri ise asla üzerinden silip atamayacağı bir maske takar. Babasız büyüyen Arthur’u en yakın arkadaşı olan annesi Happy adıyla çağırır. Bu lakap, Arthur’un içindeki acıyı gizlemesine yardımcı olur. Ancak maruz kaldığı zorbalıklar, onun gitgide toluma aykırı bir adam haline gelmesine neden olur. Yavaş yavaş psikolojik olarak tekinsiz sulara yelken açılan Arthur, bir süre sonra kendisini Gotham Şehri’nde suç ve kaosun içinde bulur. Arthur, zamanla kendi kimliğinden uzaklaşıp Joker karakterine bürünür.

Joker filmi internete düştü mü?

Film sosyal medyada o kadar çok paylaşıldı ki izlemeyen kesimin filme olan ilgisi daha da artmaya başladı. Özellikle Twitter mecrasında dönen Joker muhabbetleri de insanları izlemeye itiyor. Joker filmi internette bir çok site tarafından paylaşılmış durumda.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

çeşme escort