Kamu5 | Güncel Haberler

Kocaeli ilinde büyük bir dehşet

Kocaeli ilinin Darıca ilçesi içerisinde O.M. (31), beraber çay içtikleri akrabalarından U.İ. ‘ye (40) tabancasıyla kurşun yağdırdı.

Kocaeli ilinde büyük bir dehşet
0 görüntülenme
20 Ocak 2019 - 23:58

Kocaeli ilinin Darıca ilçesi içerisinde O.M. (31), beraber çay içtikleri akrabalarından U.İ. ‘ye (40) tabancasıyla kurşun yağdırdı. Ağır bir şekilde yaralanmış olan U.İ. hızlıca hastaneye götürülürken, O.M.’nin ise gözaltına alındığı açıklandı.

Olay ise, akşam saatlerine doğru Kazım Karabekir Mahallesi’nde yer alan Aşık Veysel Caddesi içerisinde gerçekleşti. Cadde üstünde yer alan çay bahçesinde buluştukları açıklanan O.M. ve de akrabalarından U.İ. bir zaman boyunca sohbet ettikten sonra beraber dışarıya çıktı. Bu esnada otomobiline doğru yönelmiş durumdaki O.M. iddialara bakılırsa ailevi problemlerden dolayı aracından almış olduğu tabancayla arka arkaya U.İ.’ye ateş etmeye başladı. Kurşunların hedefi olan U.İ. yere yığılırken, çevrede yer alanların ihbar etmesi üzerine olayın yaşandığı yere sağlık ile birlikte polis ekipleri yönlendirildi. Sağlık ekipleri ise ağır bir şekilde yaralanmış olduğunu tespit ettikleri U.İ.’yi ilk müdahalesinin hemen sonrasında Gebze’de yer alan özel bir hastaneye götürdü.

Polis ekipleri, O.M.’yi hızlı bir şekilde gözaltına alır iken, olayın yaşandığı yerde gerçekleştirilen incelemede 6 tane boş kovan bulunduğu açıklandı. Olay ile alakalı soruşturma ise sürüyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.