Kamu5 | Güncel Haberler

Profesyonel Eksperler İle Müzayede Hizmetlerimiz

 Eski dönemlerin birbirinden farklı eserlerini bünyemizde toplayarak, sizlere sergi ve tanıtım hizmeti sağlıyoruz.

Profesyonel Eksperler İle Müzayede Hizmetlerimiz
3 görüntülenme
14 Nisan 2019 - 12:00

 Eski dönemlerin birbirinden farklı eserlerini bünyemizde toplayarak, sizlere sergi ve tanıtım hizmeti sağlıyoruz. Geçmiş zamanların eşi benzeri olmayan eserlerini, profesyonel eksperlerimiz ile sizlerin adına tanıtıyoruz. Eski eserlerin, aynı çatı altıda toplanmasını sağlayarak, değerlerinin korunması konusunda destek oluyoruz. müzayede firması olarak sizlere birden fazla konuda hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimiz çerçevesinde salon sergileri, internet ağı üzerinden sergiler sağlıyoruz.

           Ayrıca her ürünün değerinin tanımlanması konusunda eksper çalışmalarımız da olmaktadır. Aynı zamanda eser koleksiyonu yapan kişilere yönelik koleksiyon danışmanlığı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bu konuda internet iletişim ağımızdan ya da telefonlarımızdan bizlerle görüşmeler sağlayabilirsiniz.

Eski Ve Değerli Eserleri Müzayede Alanımızda Sergiliyoruz

           Firmamız profesyonellik referansları ile eski ve değerli bir çok eseri, kendi bünyesinde ve kendi eksper danışmanlığıyla sergilemektedir. Bu konuda oldukça duyarlılık gösteren firmamız, açık artırmalar eşliğinde sizlerin her değerli eşyasının tanıtımını, satışını yapmaktadır. Sizler için müzayede alanında geniş kapsamlı çalışmalar yapan firmamız; hem salonlar içinde, hem de internet üzerinde sergiler sağlamaktadır.

           Sergilerimiz çerçevesinde belli bir rakam ile artırmalara başlanıp, koleksiyoncuların eserlerin almasını sağlıyoruz. Bu konuda birbirinden farklı eserlerin açık artırma ile satışını sağlayan firmamızı sizlerde tercih edebilirsiniz. Dolayısıyla hizmetlerimizden faydalanabilir ve eserinizin doğru koleksiyoncuya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Alanımızda, sizlere en iyi sergi ve koleksiyonculuk hizmeti sağlıyoruz.

Koleksiyonculara Özel Müzayede Uygulamamız

           Kurumsallık ilkelerimiz ile nitelikli ve profesyonel eksper çalışanlarımız, koleksiyonculara özel danışmanlık yapmaktadır. müzayede firması olarak siz değerli müşterilerimizin değerli ürünlerini alanımızda özveriyle sergiliyoruz. Farklı saatler çerçevesinde artırma satışı başlamakta ve belli sergi saati doğrultusunda kapanışlar yapılmaktadır. Koleksiyoncular için bu konuda pek çok adımı başarıyla atmaktayız. Firmamız bünyesinde; eski paralar, kartpostallar, objeler, eski haritalar, askeri kıyafetler, tablolar vb. gibi eserlerin sergisini ve açık artırmasını yürütülmektedir.

           Bu konuda her koleksiyoncu, istediği eserin çeşidine firmamız hizmetleri aracılığında ulaşmaktadır. Bunun için hizmet uygulamamızdan sizler de faydalanabilirsiniz. Profesyonel hizmetlerimiz ile çok ünlü eserlerin sergilerine de bizler aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Bundan dolayı bizleri takipte kalarak, geniş eser skalasına sahip sergilerimize daima katılım sağlayabilirsiniz. Hizmet alanımızla ve eksperlerimiz ile 7/24 irtibat kurabilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

ataşehir escort