Kamu5 | Güncel Haberler

Saç Ekimi İzmir

Özellikle yaşlılık döneminde birçok insanın şikayet ettiği saç dökülmesi sorun olmaktan çıkmıştır. Kişinin ihtiyacına göre uygun yöntemlerle yapılan saç ekimi hemen hemen herkes tarafından tercih edilmektedir.

Saç Ekimi İzmir
15 görüntülenme
24 Mayıs 2019 - 12:44

Özellikle yaşlılık döneminde birçok insanın şikayet ettiği saç dökülmesi sorun olmaktan çıkmıştır. Kişinin ihtiyacına göre uygun yöntemlerle yapılan saç ekimi hemen hemen herkes tarafından tercih edilmektedir. Saç ektirme işleminin bu işlemin yapıldığının anlaşılmamasıda saç ekimi yaptıracak kişileri sevindirmiştir. Saç ekimi İzmir herkese bu olanağı vermektedir.

Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Saç ekimi, işlemi yaptıracak kişinin talebi üzerine gerekli yerlere yapılır. Medisistem Polikinliği uzmanları bu konuda kişiye öneri sunarak en iyi sonucun elde edilmesi için uğraşır. Kişinin durumuna göre saç ekim yöntemi kullanılır. Bu yöntem genellikle FUE yöntemidir. FUE yöntemi teknolijik araçlarla işleme en uygun makinelerle yapılmaktadır. FUT yöntemine göre yeni olan bu yöntem daha iyi sonuç verdiği gibi, acısız ve iz bırakmadan yapar. Elbette FUT tekniği de iz bırakmaz ancak FUE tekniğinde iyileşme süreci daha hızlıdır.

Saç Ekimi Yapılacak Olan Bölgeye Kökler Nerelerden Alınır?

Saç ekiminin yapılacağa yerlere kökler sağlıklı saç köklerinden alınır. Kişinin hiç saçı olmadığı durumda ise kişinin kollarından, bacaklarından, göğsünden ve kıl olan bölgelerden alınır.

Saç Ekimi Hangi Bölgelere Yapılır?

Saç ekimi sadece başa yapılmamaktadır. Başka bölgelere de ekim yapılabilmektedir. İnsanlar sakalları için, bıyıkları için ve kaçları için ekim yaptırmaya gelebiliyorlar. Bu bölgeye uygulanacak kökler vücudun herhangi bir bölgesinden alınabilir. saç ekimi izmir birçok bölgeye olanak sağlamaktadır.

Saç Ekimi Yaptırmanın Psikoloji Üzerinde Etkisi Nedir?

Herhangi bir durumdan dolayı saç dökülmesi yaşayan kişi bu durumda mutsuz olabilir. Mutsuzluk bu kişiye stres şeklinde dönerek daha çok dökülmesini tetikleyebilir. Saç dökülmesi kişinin özgüvenini etkileyerek rahat olmamasına neden olabilir. Sürekli kel olan kısmı kapatmak için uğraşır. Saç ekimi İzmir bu durumun önüne kesin sonuç veren saç ekimi yöntemiyle çıkar. Saç ekimi yaptıran kişi olumsuz psikolojiden kurtulur. Saçlarının doğal görünümü onları mutlu eder. Detaylar https://www.medisistem.com.tr/sac-ekimi-izmir

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.