Kamu5 | Güncel Haberler

Tartışma esnasında başından vurdu

Adana ili içerisinde aynı mahallede oturmakta olan ve evlerinin çatısında güvercin beslemeyi sürdüren Ö. D. ile T. A. (45), güvercinleri ilk olarak kimin uçuracak olduğu hususunda anlaşmaya varamayınca damdan dama tartışmaya başlamış oldu.

Tartışma esnasında başından vurdu
1 görüntülenme
11 Şubat 2019 - 22:14

Adana ili içerisinde aynı mahallede oturmakta olan ve evlerinin çatısında güvercin beslemeyi sürdüren Ö. D. ile T. A. (45), güvercinleri ilk olarak kimin uçuracak olduğu hususunda anlaşmaya varamayınca damdan dama tartışmaya başlamış oldu. Tartışma esnasında ise Ö. D. saçmalı bir tüfek ile T. A.’yı başından vurmuş oldu.

Merkezdeki Seyhan ilçesinin Bey Mahallesi içerisinde ikamet eden ve evlerinin çatısında güvercin beslemekte olan Ö. D. ve T. A., bugün saatler 16:00 civarında, güvercinleri ilk olarak kimin uçuracak olduğu hususunda tartışmaya başlamış oldu. Tartışmanın bir anda büyümesinin üstüne Ö. D damında yer alan tüfeği çıkarttı ve karşı damda yer alan T. A’ya hızlıca ateş etti.

Saçmalardan bir kısmının başına isabet etmiş olduğu T. A. ise yaralandı. Açılmış olan ateş üstüne dama çıkarak T. A.’yı yaralı bir durumda bulan ailesi, olayın yaşandığı yere polis ile birlikte sağlık ekiplerini çağırdı. Yaralı durumda bulunan T. A. 112 sağlık ekipleri tarafından gerçekleştirilen ilk müdahaleden hemen sonra ambulans ile kent içerisinde özel bir hastaneye kaldırılmış oldu. Olaydan sonra Ö. D. ise polis ekipleri tarafından gözaltına alınmış oldu. Olay ile alakalı olarak soruşturma devam ediyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.