GÜNDEM
Giriş Tarihi : 29-11-2019 08:09   Güncelleme : 29-11-2019 08:09

29 Kasım Cuma Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle, tekrarı izle

Türkiye'nin birbirinden iddialı ve gerçek dosyalarıyla karşısına çıkan Müge Anlı ile ekibi bugün de dopdolu

29 Kasım Cuma Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle, tekrarı izle
Türkiye'nin birbirinden iddialı ve gerçek dosyalarıyla karşısına çıkan Müge Anlı ile ekibi bugün de dopdolu. Turgut Özyürek'in nerede olduğu yine araştırılacak. Araştırmaların sürdüğü olaylarla ilgili flaş gelişmeler canlı yayında.

ATV ekranların sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te dün de her bir detayı cinayet, yasak aşk ve şantaj içeren Mehmet Avcı cinayeti işlenirken; birçok son dakika gelişmesi canlı yayında ortaya çıkartıldı. 2017 yılında öldürülen Mehmet Avcı cinayetindeki sır perdesi aralanmaya başladı. Geçtiğimiz gün ortaya atılan fotoğraflı şantaj iddiası gündeme bomba gibi düşmüş, olayı bambaşka bir boyuta taşımıştı. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bugün de Bekçi Ahmet ile Perihan Hanım'ın diyaloğu damga vurdu. Yapılan itiraflar Müge Anlı'yı bile şaşırtırken; Perihan Hanım'ın ortaya attığı bir iddia ise olayın seyrini değiştirdi.

29 Kasım Cuma Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle, tekrarı izle Müge Anlı programını canlı olarak takip etmek için buraya tıklayınız. Tekrarını ise buradaki linkten izleyebilirsiniz.