Kamu5 | Güncel Haberler

Künye

İMTİYAZ SAHİBİ ve GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Sertaç Kaya
mail: Skaya@kamu5.com
facebook: fb.me/kamu5haber

İletişim: info@kamu5.com

Adres: Beylicium AVM K2 Beylikdüzü / İstanbul

EDİTÖRLER

Meral Akkuş
mail: makkus@kamu5.com

Uğur Kısa
mail: ukisa@kamu5.com

Mert Çöte
mail: mcote@kamu5.com

GECE EDİTÖRLERİ

Erdi Akkaya
mail: eakkaya@kamu5.com

MALİ MÜŞAVİR / Financial Advisor
Mehmet Sönmez
mail: msonmez@kamu5.com

REKLAM REZERVASYON / Advertising Reservation
reklam@kamu5.com

HUKUK 
hukuk@kamu5.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

info@kamu5.com

YAZILIM FİRMASI / System Management
WordPress 4.9.8

SERVİS YER SAĞLAYICI / Service Provider
MegaTR İnternet ve Bilişim Hizmetleri
Ticaret Sicil No: 74678-5
7370 Sokak No:5/34
Karşıyaka – İZMİR

TELEFON: +90 (850) 885 10 15

FAX: +90 (850) 885 10 15

 © TÜM HAKLARI SAKLIDIR

GİZLİLİK POLİTİKASI

kamu5.com haber sitesinin tüm hakları saklıdır. Portalımızda bulunan haber, kod, yazı, görsel, ses dosyaları, videolar, röportajlar ve çeşitli materyallerin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları ile korunmaktadır. Site içerisinde bulunan içerikler, izinsiz ve ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez ve yayınlanamaz. kamu5.com basın yayın ahlak ve ilkelerine uygunluk konusunda hassasiyet göstermekte, aynı zamanda özgünlük ilkesi ile habercilik sunumu gerçekleştirmektedir.

kamu5.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. kamu5.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the kamu5.com however, sometimes the kamu5.com uses third parties to process your information.
kamu5.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the kamu5.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the kamu5.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the kamu5.com and its services. When you use kamu5.com online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the kamu5.com cookies section of our full PrivacyPolicy.

 

Yasal Bildirimler

www.kamu5.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri info@kamu5.com adresinden ya da info@kamu5.com e-mail adresi üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve talepleriniz hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.