Kamu5 | Güncel Haberler

Erkenci Kuş 47.bölüm kıyafetleri – Sanem son bölümde ne giydi?

Erkenci Kuş 47.bölüm kıyafetleri – Sanem son bölümde ne giydi?
2.302 görüntülenme
08 Temmuz 2019 - 15:13

Star Tv ekranlarında Salı günlerinin fenomen dizisi haline gelen Erkenci Kuş dizisinde bu hafta giyilen, merak edilen kıyafetleri sizlerle bu içerikte paylaşıyoruz. Erkenci Kuş 47. bölümde giyilen kıyafetleri sizlerle paylaşacağız. Peki yeni bölümde hangi kıyafetler giyildi? Sanem son bölümde neler giydi? Hangi kıyafetler ile yeni bölüme damgasını vurdu? İşte detaylar yazımızın devamında…

Erkenci Kuş son bölümde neler oldu, yeni bölümde neler olacak?

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir.

Can’la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır.

Sorunun ortadan kalkmasıyla çok sevinen Sanem, Can’la beraber yeni tanıtım projesi için çalışırken, Can’ın kendisi için ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığının farkına varır. Artık problem çözme sırası Sanem’dedir.

Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can ise bu hediyeyi tek şartla kabul eder ve Sanem’e bir teklifte bulunur. Sanem’in teklifi kabul etmesiyle çok mutlu olan ikiliyi, hayatlarını değiştirecek, herkesi şoke eden bir olay beklemektedir.

Erkenci Kuş 47.bölümde giyilen kıyafetler

Dizide özellikle her hafta giyilen kıyafetler çok çok merak edilmekte ve sürekli olarak takip edilmekte. Peki Sanem’in bu hafta ki giydiği kıyafetler ve markaları neler? İşte giyilen kıyafetler yazımızın devamında…

Erkenci Kuş 47.bölüm Sanem kıyafetleri

Yeni Bölümden 🍀 Sanem`in #erkencikuş dizisinde giydiği tulum Mango.

Yeni Bölümden 🍀 Sanem`in #erkencikuş dizisinde giydiği Kimono Zara •

Peki siz yeni bölümde giyilen kıyafetlerden hangilerini beğendiğiniz? Yeni bölümde giyilen kıyafetleri bizlerle yorum kısmından paylaşın, bizde bulup sizlerle paylaşalım!

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.