Kamu5 | Güncel Haberler

Mahmut Görgen Havuz Partisi’nde Sahne Aldı

Türkiye’de son zamanlardaki canlı performanslarıyla aranan bir isim haline gelen DJ Mahmut Görgen, 30 Haziran’da Esma Sultan Cafe & Restaurant sponsorluğuna Mercury City konaklarında düzenlenen Pool Party’de sahne aldı.

Mahmut Görgen Havuz Partisi’nde Sahne Aldı
126 görüntülenme
02 Temmuz 2019 - 13:27

Türkiye’de son zamanlardaki canlı performanslarıyla aranan bir isim haline gelen DJ Mahmut Görgen, 30 Haziran’da Esma Sultan Cafe & Restaurant sponsorluğuna  Mercury City konaklarında düzenlenen Pool Party’de sahne aldı.

80s,90s, Türkçe ve yabancı şarkılarıyla site sakinlerine unutulmaz anlar yaşatan Mahmut Görgen  yaklaşık olarak 11 senedir müzik yaşamına devam ediyor.

Esma Sultan Cafe & Restaurant işletmecilerinden Esma Toraman ile İbrahim Toraman yapmış oldukları açıklamalarda etkinliğin çok güzel geçtiğini ve etkinliğe katılan herkese teşekkür ettiklerini belirttiler. Düzenlenen bu etkinlikte ünlü isimlerde Mahmut Görgen’i yalnız bırakmadı. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Keçe Sanatçısı Gülay Bilge ile birlikte Oyuncu ve Yönetmen Emin Yaşar ile eşi Aylin Demirezen Yaşar etkinliğe katılan  ünlü konuklar arasında yer aldılar.

Ayrıca sahne arasında ise Ulaş kadir Çakan ve Ege Ekin Öztürk ufak bir gitar dinletisi sundular.

Haber: Kamil Hızer

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.