Kamu5 | Güncel Haberler

Ünlü Oyuncunun Sağlık Durumu İyi

Akciğer rahatsızlığından dolayı bir zamandır tedavi görmekte olan Tarık Ünlüoğlu’ndan sevindirici bir haber geldi.

Ünlü Oyuncunun Sağlık Durumu İyi
2 görüntülenme
28 Aralık 2018 - 16:11

Akciğer rahatsızlığından dolayı bir zamandır tedavi görmekte olan Tarık Ünlüoğlu’ndan sevindirici bir haber geldi. Oyuncunun eşi olan Gülenay Kalkan, zor günleri artık geride bırakmış olduklarını ve eşinin durumunun daha iyi olduğunu belirtti.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizide rol almakta bulunan Tarık Ünlüoğlu, geçmiş olduğumuz ay akciğerlerinde problem olduğundan dolayı tedavi altına alınmış idi. Enfeksiyonun yanı sıra bronşlarda yer alan lekelerden dolayı tedavi görmekte olan usta oyuncu, geçtiğimiz gün eşi Gülenay Kalkan’le beraber Nişantaşı’nda gerçekleşen bir davete katılım sağladı.

Ünlüoğlu her şeyin tamamen yolunda olduğunu ifade etti. Yılbaşında dostları ile birlikte Kıbrıs’a gidecek olduklarını ifade eden oyuncu, hastalığıyla alakalı olarak son durumu da açıkladı; ”Ocak ayı geçtikten sonra son tetkikler gerçekleştirilecek. Ancak gayet sağlıklıyım ve de keyfim yerinde. Bir problem yok.”

Erken teşhisin ne kadar önemli olduğuna da dikkat çekmiş olan Gülenay Kalkan da, şu şekilde konuşma yaptı; ”Fazlasıyla erken bir şekilde teşhis konulmuştu. Bu çeşit olaylarda motivasyonla birlikte neşe fazlasıyla önemli. Tarık’ta ise hepsi mevcut. Onun neşesi hiç bir şekilde eksilmez ve fazlasıyla mutlu. Allah her bir hastaya da şifa versin. Tarık çok şükürki atlattı” ifadelerine yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.