Kamu5 | Güncel Haberler

Ön muhasebe programı

Kobi ve işletmelerin finansal işlemlerini takip etmek ve her türlü verilerin kontrol altına alınmasını sağlayan ön muhasebe programı, büyük ve küçük tüm işletmelerin sahip olması gereken bir programdır.

Ön muhasebe programı
15.262 görüntülenme
18 Ocak 2019 - 4:13

Kobi ve işletmelerin finansal işlemlerini takip etmek ve her türlü verilerin kontrol altına alınmasını sağlayan ön muhasebe programı, büyük ve küçük tüm işletmelerin sahip olması gereken bir programdır.

Birçok anlamda işletmecilerin işini kolaylaştıran ön muhasebe programı, cari hesap takibi yapmayı kolaylaştırarak zaman kaybının önüne geçen bir sistemdir. Aynı zamanda fatura ve irsaliye takibi yapmak için de kullanılan program, şirketinizin müşterilerine ait tüm cari raporlarını kontrol atlında tutmanıza yardımcı olmaktadır. Elinizde bulunan ürünlerle ilgili ayrıntılı rapor oluşturarak güncel durumunuzu takip etmek amacıyla da ön muhasebe programı kullanabilirsiniz.

Ön muhasebe programı özellikleri nelerdir?

  • Müşteri-Tedarikçi (Cari) Hesap Takibi,
  • Fatura ve İrsaliye Takibi
  • Stok Giriş/Çıkış Takibi
  • Çek/Senetleri Takibi
  • Çalışan Takibi
  • Kasa/Banka Hesap Takibi.

Tüm bu özelliklere sahip bir ön muhasebe programı kullanmanız, işletmenizi daha kolay ve hızlı şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır. Piyasada çok sayıda farklı özelliklere sahip muhasebe programları bulunmasına karşın, özellik bakımından kapsamlı ve kullanıcısını yormayacak kolaylıkla sahip bir program tercih etmeniz çok önemlidir. Cari ön muhasebe programı olarak da adlandırılan sistem, Timeout Bilişim güvencesi ile müşterilere sunulmaktadır. Uygun fiyat, kolay ödeme seçenekleri ve daha fazlasını bir arada bulabileceğiniz firma ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak bir programa sahip olmanın keyfine varacaksınız.

Akınsoft ön muhasebe programı

Yerli ERP yazılımı alanında uzun zamanların deneyim ve tecrübesine sahip olan AKINSOFT, kurumsal işletmelerin işlerini daha seri ve sağlıklı şekilde takip etmelerini kolaylaştırmak amacı ile AKINSOFT ön muhasebe programı geliştirmiştir. Programın kolay kullanılma özelliklerine sahip olması ve firmamızın kurulum, kurulum sonrası destek ve eğitim vermesi sayesinde işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirecek, beklediğiniz kaliteyi en iyi şekilde yakalayacaksınız.

Hesaplarınızı kolay yönetin

Banka hesapları, müşteri hesapları, çek-senet hesapları, alacak-verecek tahsilatı gibi birçok durum, şirketler için önemli olmakla birlikte dikkat edilmesi gereken ayrıntılardır. Tüm bunları klasik yöntemlerle yapmak hem zaman kaybına yol açmakta hem de gözden kaçırılacak hususların artmasına neden olmaktadır. Ön muhasebe programı kullanarak tüm bu durumların önüne geçebilir, istediğiniz kolaylığı yakalamanın keyfine varabilirsiniz. Alanında uzman olan firmamız Timeoutbilisim güvencesinden yararlanmak için iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.