Kamu5 | Güncel Haberler

Whatsapp’a Mükemmel Bir Özellik Geliyor! Çok İşinize Yarayacak

Dünyanın en fazla tercih edilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a mükemmel bir özellik daha geliyor. Geçtiğimiz günlerde Avrupa ve Amerika’da bir çok kullanıcının sorun yaşadığı uygulamada kullanıcılar resimleri ve videoları görememişti. WhatsApp yeni yaptığı özellik ile kullanıcıların bu sorununu ortadan kaldıracağını düşünüyor…

Whatsapp’a Mükemmel Bir Özellik Geliyor! Çok İşinize Yarayacak
82 görüntülenme
06 Temmuz 2019 - 21:24

Erişim sorunlarıyla birlikte gündeme gelen WhatsApp’ta güzel bir gelişme daha var. Bildiğiniz gibi WhatsApp’a yeni özellikler ekleniyor. Bunlar daha önce uygulamanın deneme sürümünde test ediliyor. WhatsApp hakkında detaylı bilgileri ileten WA Beta Info sitesinden edindiğimiz bilgilere göre kullanıcıların oldukça işine yarayacak yeni bir özellik ortaya çıktı. Ne olduğu haberimizin detaylarında.

 

Söz konusu özellik; QR kodları tarayarak bir kişiyi WhatsApp’a ekleyebilecek ya da kendi bilgilerini kod aracılığıyla paylaşabilecek..

 

Tabii ki bu özelliğin ne zaman geleceği belli değil, Whatsapp’ın beta sürümünde test edilen özelliklerin tam sürüme gelmesi biraz vakit alabiliyor. Hatta bazı özellikler beta sürümünde takılı kalarak tam sürümde yer almıyor.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.